img_header
 • m_home
 • m_map
 • m_post

Обладнання для виробництва металопластикових вікон
Обладнання для виробництва склопакетів
Комплектуючі для обладнання, промислові щітки

Все про металлопластикові вікна

  Металлопластикові вікна - один з важливих елементів будинку, що сприяє створенню комфортних умов проживання. Они дают необходимое освещение и открытость, позволяют наслаждаться прекрасным видом на окружающую природу. При этом размер, форма и цвет окон имеют большое значение в создания неповторимого дизайна любого архитектурного строения.

  Вони дають необхідне освітлення й відкритість, дозволяють насолоджуватися прекрасним видом на навколишню природу. При цьому розмір, форма й колір вікон мають велике значення в створення неповторного дизайну будь-якого будинку.

  Коли замовникові розраховують ціну вікна, йому пропонують визначитися з деякими деталями. Наприклад: профільна система, вид фурнітури, зовнішній вигляд і т.д. Найчастіше організація-виробник має у своєму арсеналі кілька профільних систем. Це може бути 3-х і 4-х камерна профільна система або наявність різної колірної гами або різний дизайн.

  Відповідно до будівельних правил, мінімальна кількість світла надходить у приміщення, якщо площа всіх скляних поверхонь у сумі становить 10-12,5% загальної площі поверхні приміщення. Оптимальні умови освітлення за фізіологічними показниками досягаються при ширині вікон, рівної 55% ширини житлової кімнати.

  Тому важливо на початковому етапі точно спланувати розміри, вид і розташування вікон, а також план освітленості. Не забудьте й про форму віконних рам.

  Для того щоб навіть сидячи, не додаючи додаткових зусиль можна було виглянути назовні, верхній край підвіконної стінки повинен перебувати на висоті 90-100 см. Залежно від висоти приміщення верхній край віконного елемента перебуває на висоті 200-220 см, залишаючи місце для вбудовування віконної перемички, гардин або ролетної коробки.

Існують такі частини ПВХ-конструкції:

 1. Рама – є нерухомою частиною конструкції, що кріпиться в проріз за допомогою дюбелів або анкерних пластин. На рамі тримається вся конструкція.
 2. Створка - елемент, що відкривається, вікна. Склопакет закріплюється в створках за допомогою штапиків. На ній же розташована фурнітура.
 3. Імпост – призначений для поділу рами на окремі частини, у яких може бути зроблена створка.
 4. Штапик - призначений для фіксування склопакетів й сендвіч-панелі.
 5. Склопакет - світло прозора частина вікна.
 6. Імпост - роздільник створки на контури.
 7. Сендвіч-панель - непрозора частина вікна.
 8. Комплектуючі - набір додаткових елементів( підвіконня, відливи, козирки, елементи фурнітури й т.д.)

Залежно від установленої фурнітури розрізняють наступні види вікон:

 1. Відкидні вікна - відкриваються зверху. Вони використовуються на сходових прольотах, де інші вікна можуть стати джерелом небезпеки, у підвалах, а також у приміщеннях, де відкриті вікна можуть заважати. Ці вікна повинні бути легко доступні для відходу й чищення як зсередини, так і зовні.
 2. Поворотні й поворотно-відкидні вікна – на відміну від поворотних вікон, які відкриваються тільки в одному напрямку, велике поширення одержали поворотно-відкидні вікна. Вони можуть, як відкриватися усередину приміщення поворотом, так і відкидатися.
 3. Вікна, що відкриваються в обидва боки - вікно, що відкривається в обидва боки, обертається навколо своєї осі в горизонтальній і вертикальній площині. Цей вид вікон особливо підходить для вікон великих розмірів. Якщо обрано цей варіант, простежте, щоб вікно можна було фіксувати в різних положеннях.
 4. Багатостворчаті вікна - двостворчаті вікна переважно відкриваються поворотом або відкидаються. Зверніть увагу на правильні пропорції обох створок. Співвідношення ширини, що рекомендується, створок 3:5. Ця пропорція відповідає золотій середині - співвідношенню величин, властивому образотворчому мистецтву, сприймається більшістю людей як найбільш удале й пропорційне.
 5. Нерухливі (глухі) вікна – є можливість заблокувати одну зі створок, щоб вона не відкривалася. Таку створку можна зробити нерухливою -глухий.

  Не варто забувати й про правильну пропорцію вікна, адже саме це являться благополучною запорукою функціонуванням вікна протягом багатьох років.

  Якщо розміри вікон занадто великі, то у відкритому стані фурнітура й конструкція рами будуть мати надлишкове навантаження від ваги склопакетів. Якщо відкриті віконні створки простираються вглиб кімнати на значну відстань, то це може створити додаткові проблеми, особливо в маленьких приміщеннях.

При полном или частичном использовании материалов ссылка
на www.technowin.com.ua обязательна