img_header
  • m_home
  • m_map
  • m_post

Обладнання для виробництва металопластикових вікон
Обладнання для виробництва склопакетів
Комплектуючі для обладнання, промислові щітки

Вимоги до приміщення по виробництву металопластикових вікон і дверей, склопакетів

1. Площа приміщення
2. Висота стелі
3. Температура й вологість у приміщенні
4. Вентиляція
5. Освітлення
6. Електропроводка
7. Пневмомагістраль

1. Площа приміщення

Площа приміщення залежить від типу обраної лінії й технології виробництва. Розміщення встаткування повинно бути зроблено з врахування всіх технічних стандартів. Розміри приміщення різняться від 100 кв.м до 1500кв.м, залежно від виробничих потужностей.

Припустиме відхилення рівня поверхні підлоги - не більше одного сантиметра

2. Висота стелі

Бажана висота приміщення від 3-х метрів.

3. Температура й вологість у приміщенні

Температура повинна бути не нижче +17-20 °С. Дані вимоги пов'язані з технологічним процесом зварювання ПВХ профілю, а також з певним параметрам у виробництві склопакетів.

Варто уникати високої вологості й низької температури, одночасно - це призводить до утворення конденсату на холодних поверхнях скла.

4. Вентиляція

Наявність системи вентиляції з 3-х кратним повітрообміном протягом 8 годинної робочої зміни. Крім загально-обмінної вентиляції в приміщеннях по виробництву ПВХ вікон і склопакетів має місце місцева вентиляція.

5. Освітлення

Наявність загального освітлення та над кожним робочим місцем, особливо біля окремих верстатів. Бажано - лампи денного світла.

6. Електропроводка

У приміщенні, у якому розташовано виробнича лінія, необхідно встановити електричний щит (обладнаний центральним рубильником). Доцільно зробити розділене електроживлення, для освітлення приміщення. Кожна окрема одиниця встаткування компанії «Техновін» містить у собі автоматичні вимикачі, що підвищує безпеку експлуатації виробничої лінії в цілому.

Для деяких одиниць устаткування необхідна напруга живлення 380 У /50 Гц. Важливо вказати, що вся проводка у виробничому приміщенні повинна проходити в металевих трубах. Кожний верстат повинен бути оснащений заземленням, підключеним до шини заземлення.

7. Пневмомагістраль

Комрессор:

- На 8-10 атмосфер
- Потужність - от 150 літрів за хвилину

При полном или частичном использовании материалов ссылка
на www.technowin.com.ua обязательна