img_header
  • m_home
  • m_map
  • m_post

Обладнання для виробництва металопластикових вікон
Обладнання для виробництва склопакетів
Комплектуючі для обладнання, промислові щітки

Про організацію віконного виробництва

Сьогодні металопластикові вікна й двері стають більш популярні в Україні й країнах СНД, люди починають усвідомлювати, що ПВХ конструкції - важлива частина будь-якого дизайну, і від їхньої надійності й функціональності залежить затишок будь-якого приміщення.

Саме тому виробництво ПВХ вікон - стає усе більш рентабельним бізнесом. Відомо, що набагато вигідніше не просто бути дилером між покупцем і виробником, а створити власне виробництво. Організація особистого виробництва вікон - це, більше відповідальності, більше уваги до проблем, більше людей. І все-таки, це і є шлях до можливості знизити собівартість конструкцій, дістати більший прибуток, зменшити терміни виконання, збільшити кількість замовлень, а головне - поліпшити якість продукції.

Якщо Ви хочете стати виробником, то компанія «ТехноWIN» готова надати допомогу в створенні Вашого власного заводу , виготовити й установити обладнання для вікон та склопакетів, допомогти в навчанні персоналу, провести пуско-налагоджувальні роботи, а також робити постійну технічну підтримку , що забезпечить налагоджену роботу виробничого цеху.

Можливо, саме Ваші вікна стануть еталоном розумної ціни й високих технологій у світі віконного бізнесу!

При полном или частичном использовании материалов ссылка
на www.technowin.com.ua обязательна