img_header
  • m_home
  • m_map
  • m_post

Обладнання для виробництва металопластикових вікон
Обладнання для виробництва склопакетів
Комплектуючі для обладнання, промислові щітки

Перспективи віконного ринку

    Масове збільшення обсягів будівництва на українському ринку позитивно позначається на розвитку віконної промисловості - на виробництві металопластикових вікон і склопакетів За прогнозами, галузь очікує подальший ріст, а виробників даного сегмента - збільшення й ріст прибутків

  Розвиток українського віконного ринку відбувається досить швидко. Можна сказати, що на сьогоднішній день у нашій країні сформувався нормальний ринок ПВХ-конструкцій.

  І він має досить великі перспективи, оскільки з кожним днем росте купівельна спроможність населення й одночасно в людей назріла необхідність заміни дерев'яних вікон на сучасні металопластикові, які мають поліпшені технічні й функціональні характеристики.

  Все більшу популярність в Україні й країнах СНД, завдяки своїм функціональним властивостям, здобувають саме пластикові вікна Слід зазначити стабільний ріст ринку ПВХ-профілів і встаткування для виробництва вікон та дверей. З кожним роком ці показники становлять 15-40%. Усім відомий факт, що в пік сезону багато великих виробників і дилери не могли задовольнити повністю підвищений попит на продукцію. Хоча деякі експерти затверджували, що швидкий ріст уже закінчився, але тенденція потужного росту виробників збережеться й протягом найближчих 3-х років!

  Всім організаціям необхідно збільшувати свої виробничі потужності. На даному етапі розвитку віконного сектора відбувається досить жорстка «війна». У боротьбі за першість виробники прагнуть до збільшення бізнесу: відбувається об'єднання підприємств, відкриваються все нові й нові цехи, закупляється найбільш надійне й функціональне обладнання.

  Важливо вказати, що більш тісне співробітництво з партнерами приведе до успішності будь-яку організацію. Також не варто забувати, що віконний бізнес - справа сезонна.

  Ріст попиту наступає з літніх місяців і закінчується в листопаді-грудні, а найбільший пік купівельного попиту доводиться на вересень.

  Тому відкриття цеху ми радимо починати саме на початку сезону, щоб виробничі потужності працювали на всі 100%.

  Фінансовий рівень українського населення хоч і повільно, але все-таки поліпшується, а разом із цим ростуть і їхні вимоги. Сьогодні значення має не тільки вартість вікна, але й надійність продукції. Це робить дуже сильний вплив на віконний ринок.

  Ми впевнені, що в найближчому майбутньому найбільші виробники ПВХ вікон і склопакетів будуть приділяти увагу системам контролю якості ПВХ профілю й закуповувати тільки якісне й функціональне обладнання, що дозволить у підсумку стати лідерами в даному сегменті ринку.

Хоча існує й ряд дуже серйозних проблем:

  Майже в кожному регіоні з'являються дилери, які реалізують продукцію сумнівного походження, що прямо позначається на вікнах.

  Крім цього з кожним роком відкриватися різного роду «офіційні представництва» або організації-дилери, які пропонують обладнання для склопакетів та ПВХ-вікон по досить привабливій ціні, і більшість виробників купують дані верстати на свій страх і ризик. Адже після певного використання відбувається його фізичне зношування й через досить короткий строк сумнівне встаткування вимагає ремонту або технічної корекції.

  І якщо поломка трапилася в сезон, то організація понесе досить великі збитки. Не варто забувати й про гарантійні зобов'язання, які не виконуються організаціями-перекупниками і як наслідок у виробників вікон виникає ще одна проблема - ремонт не якісного встаткування і його якнайшвидший збут.

  Компанії не забувають і про підбір працівників. Адже усе більше керівників ставиться до персоналу як до коштовного капіталу підприємства. У виробничих організаціях розробляються спеціальні мотиваційні системи персоналу, а також системи його навчання й розвитку усередині підприємства.

  ТОВ „ НВГ ”Техновін” - одна із лідерів на вітчизняному ринку серед виробників обладнання для виготовлення ПВХ-конструкцій: вікон і дверей, а також склопакетів.

  Ще кілька років назад неможливо було уявити, що велике підприємство буде мати своє місце розташування в Могилів-Подільску, але зараз це зовсім виправдано. ТОВ „НВГ „Техновін” вносить все більше й більше інновацій у вітчизняне машинобудування.

  Ми займаємося виробництвом даної продукції протягом 6 років, але нам ще варто пройти досить довгий і тернистий шлях, щоб повністю задовольнити потреби наших споживачів

При полном или частичном использовании материалов ссылка
на www.technowin.com.ua обязательна