img_header
  • m_home
  • m_map
  • m_post

Обладнання для виробництва металопластикових вікон
Обладнання для виробництва склопакетів
Комплектуючі для обладнання, промислові щітки

Питання та відповіді

Питання:

Що таке ПВХ?

Відповідь:

ПВХ (полівінілхлорид) - екологічно чистий продукт, що представляє хімічну сполуку вуглецю, водню й хлору. При екструзії ПВХ профілю в його сполуку додають стабілізатори, модифікатори, барвники й різні добавки, які відповідають за міцність кінцевого продукту, його колір, стійкість до ультрафіолетових променів, атмосферним опадам і перепадам температур.

 

Питання:

Чи є ПВХ матеріалом, безпечним для здоров'я?

Відповідь:

Як стабілізатор у більшості випадків використовують зв'язаний свинець, але, як і хлор, свинець, перебуваючи в хімічній сполуці, не є біологічно активним і, як результат, абсолютно нешкідливий. Ніякі шкідливі речовини не виділяються й при пожежі: твердий ПВХ важко запалюється й не підтримує процес горіння.

 

Питання:

Як уникнути запотівання вікон?

Відповідь:

Пластикові вікна герметичні. Тому волога, що раніше виходила крізь щілини старих рам, може конденсуватися в холодний час на поверхні скла усередині приміщення. Це неприємне явище найчастіше виникає, якщо температура внутрішньої сторони склопакета значно нижче, ніж температура повітря поряд з високою вологістю в приміщенні.

Тому при проектуванні конструкції потрібно звернути увагу на те, щоб не був перекритий тепловий потік від батарей центрального опалення на вікно. Крім того, потрібно подбати про гарну вентиляцію у Вашій квартирі. Щоб уникнути запотівання вікон, краще встановити двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом.

 

Питання:

Скільки коштує пластикове вікно?

Відповідь:

Вартість замовленого пластикового вікна залежить від обраної Вами конфігурації вікна і його розмірів, а також комплектуючих(профіль, фурнітура й т.д.). Вартість не глухої частини пластикового вікна в середньому становить 135-175 у.е. за кв.м. Вартість поворотної, поворотно-відкидної частини пластикового вікна - 200-240 у.е. за кв. м. Вартість вікон «під ключ» для дво-кімнатної квартири в панельному будинку, обійдеться в середньому 1200-1600 у.е.

 

Питання:

Які терміни поставки встаткування?

Відповідь:

Терміни поставки стандартної лінії для виробництва ПВХ вікон і склопакетів становить від 4 до 6 тижнів (окремі одиниці можуть бути в наявність на складі!)