img_header
  • m_home
  • m_map
  • m_post

Обладнання для виробництва металопластикових вікон
Обладнання для виробництва склопакетів
Комплектуючі для обладнання, промислові щітки

Про компанію

Будівельний бум на території СНД, що виник на стику тисячоріч, вимагав від вітчизняних виробників величезної кількості матеріалів і обладнання, у тому числі і ПВХ конструкцій. Попит на металопластикові вікна, двері, перегородки виріс у сотні разів і в цей час і продовжує зростати.

Природно, що рішення даного завдання неможливо без сучасного високопродуктивного встаткування, що дозволяє виготовляти якісні вироби.

Обладнання для виробництва склопакетів, металопластикових вікон

Сучасний ринок пропонує велику кількість устаткування як "іменитих" фірм, так і нікому невідомих імпортних "шедеврів" виробництва. І от отут перед починаючим виробником, а іноді й перед виробником зі стажем встає питання: А ЩО-ЖЕ ВСЕ ТАКИ ОБРАТИ?

Ми не збираємося давати поради, а тільки спробуємо пояснити, чому при такій насиченості ринку встаткуванням для переробки ПВХ профілю й виготовлення склопакетів багато виробників віддають перевагу саме встаткуванню Науково-виробничої групи "ТехноWIN".

Більш докладно про Науково-виробничу групу ТехноWIN

Наприкінці 90-х років минулого століття в невеликому українському місті Могилеві-Подільському, що знаходиться на південно-заході Вінницької області, група інженерів і висококваліфікованих робітників об'єдналася для виконання завдання, що самі собі сформулювали й поставили: розробити й поставити на виробництво встаткування для виробництва металопластикових вікон, дверей, перегородок і склопакетів.

Оборудование для производства стеклопакетов, металлопластиковых окон

Не будемо стомлювати нашого шановного відвідувача "етапами шляху" та "труднощами росту". Відзначимо тільки, що в цей час науково-виробнича група "ТехноWIN" - це підприємство, що динамічно розвивається , головною "фішкою" якого є колектив досвідчених інженерів-конструкторів і технологів, менеджерів, і висококваліфікованих робітників, з певними амбіціями й бажанням працювати в даному напрямі. Сучасна технічна база (більше 40 одиниць металообробного встаткування в т.ч. верстати зі ЧПУ), новітні технології (порошкове фарбування, гальванічне виробництво), у сполученні з технічно грамотним персоналом, дозволяють розробляти й робити продукцію високого рівня.

Оборудование для производства стеклопакетов, металлопластиковых окон

Комплектуючі відомих світових виробників таких як:

• "Festo" (Німеччина)
• "Schneider" (Німеччина)
• "Mitsubishi" (Японія)
• "SKF" (Швеція)
• Camozzi (Італія)

і ін., гарантують якісну роботу встаткування протягом тривалого періоду.

А у випадку виникнення питань, пов'язаних з експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом устаткування, безсумнівною перевагою для українського споживача є географічна близькість підприємства, можливість оперативного одержання інформації й технічної допомоги безпосередньо від виробника, а не від торгівельного посередника.

Наші фахівці дадуть Вам кваліфіковану консультацію й допоможуть розв'язати всі проблеми.

Для вибагливих замовників, ми готові розробити й виготовити встаткування згідно Вашого технічного завдання й інших побажань.

При полном или частичном использовании материалов ссылка
на www.technowin.com.ua обязательна