рус | eng | укр
Главная Карта сайта Контакты
Logo

Обладнання для виробництва металопластикових вікон
Обладнання для виробництва склопакетів
Комплектуючі для обладнання, промислові щітки

Новини
» Стіл різки скла
» Склопакетне обладнання Теплий Край
» Верстат шліфувальний - для зняття LOW-E покриття
» Щітки для машин мийки скла, щітки для скляної промисловості - NEW

Версия для печати

Перспективи віконного ринку

    Масове збільшення обсягів будівництва на українському ринку позитивно позначається на розвитку віконної промисловості - на виробництві металопластикових вікон і склопакетів За прогнозами, галузь очікує подальший ріст, а виробників даного сегмента - збільшення й ріст прибутків

  Розвиток українського віконного ринку відбувається досить швидко. Можна сказати, що на сьогоднішній день у нашій країні сформувався нормальний ринок ПВХ-конструкцій.

  І він має досить великі перспективи, оскільки з кожним днем росте купівельна спроможність населення й одночасно в людей назріла необхідність заміни дерев'яних вікон на сучасні металопластикові, які мають поліпшені технічні й функціональні характеристики.

  Все більшу популярність в Україні й країнах СНД, завдяки своїм функціональним властивостям, здобувають саме пластикові вікна Слід зазначити стабільний ріст ринку ПВХ-профілів і встаткування для виробництва вікон та дверей. З кожним роком ці показники становлять 15-40%. Усім відомий факт, що в пік сезону багато великих виробників і дилери не могли задовольнити повністю підвищений попит на продукцію. Хоча деякі експерти затверджували, що швидкий ріст уже закінчився, але тенденція потужного росту виробників збережеться й протягом найближчих 3-х років!

  Всім організаціям необхідно збільшувати свої виробничі потужності. На даному етапі розвитку віконного сектора відбувається досить жорстка «війна». У боротьбі за першість виробники прагнуть до збільшення бізнесу: відбувається об'єднання підприємств, відкриваються все нові й нові цехи, закупляється найбільш надійне й функціональне обладнання.

  Важливо вказати, що більш тісне співробітництво з партнерами приведе до успішності будь-яку організацію. Також не варто забувати, що віконний бізнес - справа сезонна.

  Ріст попиту наступає з літніх місяців і закінчується в листопаді-грудні, а найбільший пік купівельного попиту доводиться на вересень.

  Тому відкриття цеху ми радимо починати саме на початку сезону, щоб виробничі потужності працювали на всі 100%.

  Фінансовий рівень українського населення хоч і повільно, але все-таки поліпшується, а разом із цим ростуть і їхні вимоги. Сьогодні значення має не тільки вартість вікна, але й надійність продукції. Це робить дуже сильний вплив на віконний ринок.

  Ми впевнені, що в найближчому майбутньому найбільші виробники ПВХ вікон і склопакетів будуть приділяти увагу системам контролю якості ПВХ профілю й закуповувати тільки якісне й функціональне обладнання, що дозволить у підсумку стати лідерами в даному сегменті ринку.

Хоча існує й ряд дуже серйозних проблем:

  Майже в кожному регіоні з'являються дилери, які реалізують продукцію сумнівного походження, що прямо позначається на вікнах.

  Крім цього з кожним роком відкриватися різного роду «офіційні представництва» або організації-дилери, які пропонують обладнання для склопакетів та ПВХ-вікон по досить привабливій ціні, і більшість виробників купують дані верстати на свій страх і ризик. Адже після певного використання відбувається його фізичне зношування й через досить короткий строк сумнівне встаткування вимагає ремонту або технічної корекції.

  І якщо поломка трапилася в сезон, то організація понесе досить великі збитки. Не варто забувати й про гарантійні зобов'язання, які не виконуються організаціями-перекупниками і як наслідок у виробників вікон виникає ще одна проблема - ремонт не якісного встаткування і його якнайшвидший збут.

  Компанії не забувають і про підбір працівників. Адже усе більше керівників ставиться до персоналу як до коштовного капіталу підприємства. У виробничих організаціях розробляються спеціальні мотиваційні системи персоналу, а також системи його навчання й розвитку усередині підприємства.

  ТОВ „ НВГ ”Техновін” - одна із лідерів на вітчизняному ринку серед виробників обладнання для виготовлення ПВХ-конструкцій: вікон і дверей, а також склопакетів.

  Ще кілька років назад неможливо було уявити, що велике підприємство буде мати своє місце розташування в Могилів-Подільску, але зараз це зовсім виправдано. ТОВ „НВГ „Техновін” вносить все більше й більше інновацій у вітчизняне машинобудування.

  Ми займаємося виробництвом даної продукції протягом 6 років, але нам ще варто пройти досить довгий і тернистий шлях, щоб повністю задовольнити потреби наших споживачів

При полном или частичном использовании материалов ссылка
на www.technowin.com.ua обязательна